У четвер, 18 травня, тимчасово захоплена Горлівка Донецької області потрапила під обстріл. Про це заявив голова окупаційної адміністрації Іван Приходько. За його словами, було обстріляно центр міста, село Озерянівка частково знеструм
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.