У Дніпровському районі двоє чоловіків незаконно привласнили лісові ділянки
1 квітня, 16:00
На Дніпропетровщині до суду скерували обвинувальний акт за фактом незаконного заволодіння земельними ділянками лісового значення. Поліцейські завершили розслідування та встановили, що двоє чоловіків заволоділи землею лісового фонду та згодом відчужили ці ділянки третім особам. Фігуранти використали підроблені державні…