У Дніпровсько-Орільському заповіднику невідомі відстрілюють косуль: що каже керівництво (Відео)
5 березня, 15:00
У соціальних мережах Дніпра та області поширюють відео, нібито на території Дніпровсько-Орільського заповідника невідомі влаштували відстріл косуль. Завідувачка еколого-освітнього сектору Дніпровсько-Орільського заповідника Катерина Колесникова спростувала цю інформацію, повідомляє Телеканал D1 . У дописі до відео…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.