У Дніпропетровській області жінка у «швидкій» народила п’яту дитину
4 квітня 2024 – 15:30
На Дніпропетровщині 31-річна жінка народила п’яту дитину на руках «швидкої допомоги». Історію розповіла медикиня Тетяна Єсич на своїй фейсбук-сторінці, – передає «Наше Місто». 2 квітня до центральної оперативної диспетчерської Дніпра надійшов виклик з приводу переймів у 31-річної вагітної мешканки одного з населених пунктів…