У Дніпропетровській області дві людини отруїлися чадним газом
21 листопада 2022 – 14:48
У Кам’янському Дніпропетровської області стався нещасний випадок – дві людини отруїлися чадним газом. Як повідомили у компанії "Дніпропетровськгаз", причиною отруєння стало самовільне втручання у роботу системи газопостачання та порушення правил безпечного використання блакитного палива у побуті. Постраждали двоє…