Традиційно раніше за всіх прокинулися мешканці південних районів області.….
Тільки-но пригріло сонечко, як дали про себе знати теплолюбні рептилії. Традиційно раніше за всіх прокинулися мешканці південних районів області. Степових гадюк вже помітили в Криворізькому районі. В околицях Дніпра рідкісних змій ще не бачили, але цілком можливо, що вони вже з’явилися. Про це повідомляє сайт “Наше місто”.…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.