Сьогодні комунальники, прибираючи сміття на Сєченова, знайшли у баку мішок (!) гранат, мін (!!) та тротилових шашок ().
Про це повідомляє мер Борис Філатов. «Дніпро – дивовижне місто. Тут навіть на Новий рік особливі подарунки. Сьогодні комунальники, прибираючи сміття на Сєченова, знайшли у баку мішок (!) гранат, мін (!!) та тротилових шашок (). Представив колег до нагородження почесними грамотами та преміювання. За пильність. Ви молодці. Без вас…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.