У Дніпрі внаслідок російської атаки по допомогу до медиків звернулась 46-річна жінка. Вона лікуватиметься амбулаторно. Таким чином, кількість постраждалих внаслідок атаки зросла до чотирьох. Нагадаємо, раніше Дніпропетровська ОВА повідомляла, що поранено троє чоловіків. Вони у лікарні, двоє з них у важкому стані.