Поблизу отелю “Дніпро” водій збив жінку і полишив місце аварії, не надавши постраждалій жодної допомоги.
Вночі у Дніпрі на Січеславській набережній сталася ДТП. Поблизу отелю “Дніпро” водій збив жінку і полишив місце аварії, не надавши постраждалій жодної допомоги. Жінка залишилась лежати просто посеред дороги до тих пір, доки її не виявили інші водії Як повідомляє “Дніпро Оперативний”, небайдужі викликали до бідолашної …