21 листопада, у День Гідності та Свободи, представники міської та обласної влади, духовенства, правоохоронних органів та рятувальники поклали квіти до пам’ятного монумента на алеї Героїв. Вони вшанували усіх загиблих на Майдані, а також захисників, що полягли, захищаючи Україну. «Сьогодні весь світ знає про незламність та…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.