Банерну виставку "Спадщина, яку ми втрачаємо: забути не можна, пам'ятати" відкрили 7 серпня в Gagarin Park у Дніпрі.
Про це повідомляє ГО "Асоціація Ноосфера".
Як розповіли організатори, темою проєкту є цінні пам’ятки України, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської, Херсонської й Запорізької…