У Дніпрі троє чоловіків захопили аптеку і вивезли майно на понад 2 млн грн: їм повідомили про підозру
5 лютого 2025 – 19:50
Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура. "За даними слідства, учасники групи захопили приміщення аптеки у Дніпрі, заблокувавши вхід для власниці та персоналу. Вони залякували працівників і перешкоджали спробам винести товар, обладнання та документи. Після цього фігуранти зайняли приміщення і вивезли все…