У Дніпрі та області світло знову відключають за графіками – ДТЕК
19 січня 2023 – 18:04
У Дніпропетровській області 19 січня знову повернулися до стабілізаційних відключень електроенергії. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний», посилаючись на Telegram-канал компанії.…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.