У Дніпрі на Монастирському острові помітили бобрів (Фото)
18 лютого 2025 – 10:03
Сліди життєдіяльності бобрів помітили співробітники парку ім. Т. Г. Шевченко на Монастирському острові Дніпра. Про це розповіли на фейсбук-сторінці КП «Міська інфраструктура».
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.