Півстоліття тому герб тоді ще Дніпропетровська на спеціальній стелі було розміщено на в’їзді в місто в районі Підстанції. Це в наш час цей район дуже щільно забудований висотками. На початку 1970-х років не було багатоповерхових будинків по Запорізькому шосе і проспекту Науки, не було і житлового масиву Тополя. Хоча забудова…