За даними слідства, учасники групи захопили приміщення аптеки у Дніпрі, заблокувавши вхід для власниці та персоналу.
У Дніпрі банда силою захопила та пограбувала аптеку. Загальні збитки сягнули більш як 2 млн гривень. Про це повідомляє Дніпропетровська облпрокуратура. Зазначається, що трьом місцевим мешканцям повідомлено про підозру за фактом протидії законній господарській діяльності, що спричинила значну шкоду, за попередньою змовою…