Завтра, 15 квітня, у Дніпрі буде день жалоби за загиблими внаслідок ранкової атаки Росії. Про це повідомляє « Главком » з посиланням на мера міста Бориса Філатова. «За загиблими внаслідок ранкової атаки РФ по Дніпру у місті завтра оголошено жалобу. Росія вбила пʼятьох людей. Співчуття родинам, що втратили близьких. Міські…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.