У Діжоні представили досвід Вінниці з енергетичної стійкості в умовах війни
сьогодні, 08:04
Міський голова Вінниці Сергій Моргунов взяв участь у Європейській конференції з енергетичного переходу у французькому Діжоні та представив досвід міста у забезпеченні енергетичної стійкості в умовах війни. Про це 24 червня інформує ВІТА ТБ, посилаючись на Telegram-канал Сергія Моргунова. Хоч наше місто не є прифронтовим,…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.