У День Незалежності України в Луцьку народився хлопчик, якого назвали Ато
25 серпня 2025 – 20:58
В День Незалежності України в пологовому відділенні Волинського обласного перинатального центру народилося четверо дітей: троє дівчаток і хлопчик, якого батьки назвали Ато. Про це розповіли у медзакладі, передає ВСН. Подружжя родом з Узбекистану, нині вони проживають у Луцьку. Мама малюка, Махмудова Нозіма Ахмет Кизи,…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.