У чотирьох селах на Волині будуть відключати електрику
24 січня 2025 – 10:16
Жителів Дубечненської громади попередили про тимчасові знеструмлення. Читайте також: Зеленський нагородив орденом солдата з Волині Світла не буде у п’ятницю, 24 січня, у Любохинах, Кримному, Лютці, Рокиті. Про це поінформували в Дубечненській громаді. Деталі – в повідомленнях.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.