О 10:40 рятувальникам надійшло повідомлення від чергового “103” про те, що до Чорноморської міської лікарні з отруєнням чадним газом госпіталізовано двох жінок 37 та 20 років.
У Чорноморську двоє жінок отруїлись чадним газом. Подробиці повідомили в прес-службі ГУ ДСНС в Одеській області. Нещасний випадок стався у четвер, 8 грудня, в будинку на вул. Олександрійській. О 10:40 рятувальникам надійшло повідомлення від чергового “103” про те, що до Чорноморської міської лікарні з отруєнням чадним газом…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.