У Чорноморську чадним газом від генератора отруїлися 8 людей
9 грудня 2022 – 16:30
У місті Чорноморськ Одеської області 8 грудня двоє людей отруїлися чадним газом через генератор. Про це повідомили у ДСНС Одеської області. 37-річну жінку у стані середньої тяжкості та 20-річну дівчину у важкому стані шпиталізували близько одинадцятої ранку. Як зазначили в