Авдіївка Донецької області опинилася у “червоній зоні”. З 27 березня в’їзд у….
facebook.com/GeneralStaff.ua Місцева влада просить журналістів не в’їжджати у місто, адже ситуація небезпечна. Авдіївка Донецької області опинилася у “червоній зоні”. З 27 березня в’їзд у місто заборонений, зокрема для волонтерів та журналістів. У Telegram голова Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш закликав…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.