Збір “Овертайм Помсти” розпочали у пам’ять про черкаських ультрас, які загинули на війні: Амброса, Казіміра, Ходора, Суховія та Міроша. Про це у фейсбуці повідомив громадський діяч Денис Гайда. Бійці були представниками черкаського руху і захищали Україну в лавах “Азову” і Третьої ОШБр. Разом із рідними хлопців активіст…