У частині Запоріжжя будуть 10 днів вимикати світло з 08:00 до 17:00
23 квітня, 16:40
У травні частину Запоріжжя, зокрема – правий берег, чекають заплановані відключення світла. Електроенергію будуть вимикати щодня з 08:00 до 17:00. Як дізнався VG, світла не буде у зв'язку з запланованим ремонтом електрообладнання. Згідно плану, з 08:00 до 17:00 будуть вимикати світло з 7 по 17 травня за такими адресами: бул. Бельфорський…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.