«Лівий берег Києва: за командою Укренерго застосовані екстрені відключення Просимо ощадливо використовувати електроенергію.
У Києві частково зникло світло. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на ДТЕК. Зокрема, відключення зафіксовані на лівому березі. «Лівий берег Києва: за командою Укренерго застосовані екстрені відключення Просимо ощадливо використовувати електроенергію. Це допоможе зберегти енергосистему», — кажуть у ДТЕК. Водночас…