У вівторок, 24 червня, у частині Салтівського, Київського та Немишлянського районів Харкова тимчасово припинять водопостачання. Відключення триватиме з 08:00 до 20:00 та пов’язане з проведенням підготовчих робіт до осінньо-зимового періоду. Читати новину на сайті "Слободской край "