У Білій Церкві ровесниця та двоє старших хлопців побили 12-річну дівчину
20 січня 2025 – 10:19
Правоохоронці встановили, що тілесних ушкоджень 12-річній потерпілій завдали троє неповнолітніх: ровесниця постраждалої, 15-річний та 16-річний хлопці.
У Білій Церкві на Київщині підлітки побили 12-річну дівчину. До правоохоронців від матері дівчини надійшла заява. Тепер підозрюваним загрожують виправні роботи на строк до одного року. Про це повідомили у поліції Київської області. «У ході перевірки правоохоронці з'ясували, що тілесні ушкодження малолітній нанесли троє…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.