У Білгороді-Дністровському сім випускників ліцею отримали найвищі бали на НМТ–2026
сьогодні, 14:04
Сім випускників ліцею «Лідер» міста Білгорода-Дністровського продемонстрували найвищий результат за підсумками Національного мультипредметного тесту 2026 року. Про це повідомили у Білгород-Дністровській міськраді, передає видання «Південь сьогодні». 200 балів з двох предметів – української мови та математики – отримала…