У Білгороді-Дністровському дві дівчини отруїлися чадним газом
13 січня, 09:22
13 січня медична служба повідомила про госпіталізацію двох дівчат 2007 та 2011 років народження із села Міняйлівка Петропавлівської громади з ознаками отруєння чадним газом. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на ГУ ДСНС України в Одеській області. За зовнішніми ознаками горіння чи пожежі в будинку, де перебували…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.