У Білгород-Дністровському районі на водоймі потонув 15-річний хлопець
сьогодні, 16:25
Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Білгород-Дністровський районний відділ поліції Одещини.
Трагічна подія сталася сьогодні, 26 червня, близько 14-ї години, на водосховищі неподалік села Дельжилер Татарбунарської громади. Про неї на спецлінію 112 повідомив місцевий житель. Попередньо встановлено, що підліток відпочивав на водоймі і потонув. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Білгород-Дністровський…