У місті Бахмут на Донеччині залишається менше ніж пʼять тисяч жителів. Про це заявив очільник Донецької ОВА Павло Кириленко. Дітей, за його словами, залишилось менше ніж 140. «Дітей з дитячих будинків, дітей зі складних сімей, дітей, чиї батьки позбавлені батьківських прав, евакуювали. Усіх дітей було 12 тисяч», — розповів…