У 14 будинках у Луцьку хочуть встановити теплові лічильники
11 квітня 2024 – 15:53
Впродовж міжсезоння та в межах підготовки до наступного опалювального сезону ДКП «Луцьктепло» має намір оснастити вузлами комерційного обліку теплової енергії ще 14 житлових будинків.