"Туристи" без мандату "Нам відомо, що сьогодні вранці група громадян Угорщини в’їхала на територію України за загальними правилами для всіх громадян Шенгенської зони, використовуючи безвізовий режим.
Угорщина відправила в Україну робочу групу, щоб оцінити стан нафтопроводу Дружба та "домагатися швидкого відновлення транзиту нафти до країни", заявив 11 березня речник прем’єр-міністра Віктора Орбана Золтан Ковач. Завдання для угорців "Мета місії – твердо представляти інтереси Угорщини за столом переговорів та проводити…