Туристи, а не делегація? МЗС зробило заяву про угорців, які приїхали інспектувати «Дружбу»
11 березня, 15:33
Громадяни Угорщини, які прибули до України нібито для переговорів щодо нафтопроводу «Дружба», не мають статусу офіційної делегації та не запланували жодних офіційних зустрічей. Про це речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий заявив у коментарі журналістам, передає « Главком ». «Ми знаємо, що сьогодні…