Вночі окупанти обстріляли Нікополь. Спрямували на райцентр важку артилерію. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області. Загиблих та постраждалих немає. У решті міст, сіл та селищ було спокійно. Минулося без ворожих атак.