"Це не феншуй": Ексголова Нафтогазу Коболєв згадав, як Єрмак переконував його зупинити співпрацю з партнерами зі США
13 травня, 15:30
Про це він написав у Facebook. За словами ексголови "Нафтогазу", тоді Єрмак активно використовував фразу "це не феншуй", аргументуючи необхідність припинення співпраці з лобістами у США. Коболєв наголосив, що ці партнери тоді ефективно боролися з будівництвом "Північного потоку-2". Під час судового засідання 13 травня прокурорка…