"Це була велика подія": Микола Храпач із Полтави про участь у акції "ланцюг єдності" 1990-го року
22 січня 2024 – 16:59
21 січня 1990 року, у 71 річницю Дня Соборності, понад мільйон українців вперше вийшли на вулиці своїх міст. Об’єдналися вони у живий "ланцюг єдності" від Києва до Львова. Долучились до нього і полтавці
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.