Троє людей загинули внаслідок пожежі в Одеській області
11 грудня 2022 – 10:00
Через коротке замикання електромережі в житловому будинку на Одещині загинуло троє людей. Як повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України в Одеській області, пожежа сталася 8 грудня у селі Майори. Рятувальники загасили вогонь на площі 50 м². На місці пожежі вогнеборці виявили тіла двох чоловіків 1995 та 1967 років народження та жінки 1982…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.