Тривають ремонтні роботи: понад мільйон абонентів у Дніпропетровській області без тепла та водопостачання
8 січня, 09:28
У Дніпропетровській області тривають аварійно-відновлювальні роботи на об’єктах критичної інфраструктури. Станом на зараз понад мільйон абонентів залишаються без теплопостачання та води, повідомив віцепрем’єр-міністр з відновлення України Олексій Кулеба. За його словами, фахівцям уже вдалося частково відновити роботу…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.