Три офіцери УДО, яких 9 місяців тримали у СІЗО за справою "флешок ФСБ", вийшли під заставу
17 грудня 2025 – 21:57
Колишні офіцери Управління державної охорони (УДО) Вадим Чучковський, Руслан Крамаренко та Сергій Волевач, яких 9 місяців тримали в СІЗО за справою "флешок ФСБ" вийшли з-за ґрат після тривалої боротьби в судах. Їм зменшили суму застави, яку вже внесли.