Теплопостачання, яке було порушене внаслідок ракетних ударів РФ 16 грудня, повернули 75% мешканцям Києва, повідомив мер Києва Віталій Кличко у Telegram. "Із теплопостачанням вже 75% мешканців столиці. Тепловики продовжують працювати вже другу добу, щоб стабілізувати ситуацію з теплопостачанням у Києві", - зазначив Кличко. …
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.