Третю ніч поспіль спокійно: голова облради про ситуацію на Дніпропетровщині на ранок 22 лютого
22 лютого 2023 – 08:00
Третю ніч поспіль на Дніпропетровщині було спокійно. Про це повідомив голова облради Микола Лукашук, пише “Наше місто”. Вранці російські окупанти вдарили по Марганецькій громаді, що у Нікопольському районі. З важкої артилерії ворог випустив близько півтора десятка снарядів. Нині інформація щодо руйнувань та постраждалих…