"Треба любити те, що ти робиш": розповіли історію волинського рятувальника
25 липня 2025 – 21:34
"Треба любити те, що ти робиш" — це життєве кредо Богдана Сасюка, начальника відділення (фельдшера) медико-санітарної частини ДСНС Волині. Йому лише 28, але за плечима, досвід, гідний глибокої поваги. Про це повідомляє ДСНС, - пише ВолиньUA. З грудня 2022 року Богдан служить там, де медик більше, ніж професія. Його робота: це витримка,…