Трамп оголосив про перемогу. Чому угода з Іраном схожа на капітуляцію США
20 червня, 08:30
Після публікації тексту «Меморандуму про взаєморозуміння» між США й Ісламською Республікою Іран стало зрозуміло, чому Білий дім до останнього моменту зволікав з його оприлюдненням.
«Це принизлива для Сполучених Штатів угода. Одна з найгірших угод, які я коли-небудь бачив» . Так сам Дональд Трамп охарактеризував домовленість, згідно з якою призупинялися санкції, введені раніше щодо Ісламської Республіки Іран в обмін на обмеження ядерної програми під контролем МАГАТЕ. Сказано це було, щоправда, не зараз, а…