Трагедія біля Луцька: жінка загинула, чоловік - в реанімації
сьогодні, 11:29
Трагедія трапилася вчора, 25 червня, у селі Романів Підгайцівської громади. Як повідомляли раніше, двоє людей провалилися у каналізаційний люк. На місці події працювали рятувальники ДСНС, правоохоронці та медики. Як розповіли Волинським Новинам у пресслужбі ГУНП у Волинській області, на жаль, від отриманих травм жінка…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.