ТЕЦ-4 та ТЕЦ-6 майже знищені. Начальник Троєщини розповів про стан інфраструктури
7 квітня, 09:32
Про те, в якому стані київські ТЕЦ, в етері каналу ICTV розповів голова Деснянської районної державної адміністрації Максим Бахматов, інформує « Главком ».
Через масовані обстріли російськими окупантами столичні ТЕЦ мають суттєві пошкодження. Зокрема, ТЕЦ-6 пошкоджена на 80%. Про те, в якому стані київські ТЕЦ, в етері каналу ICTV розповів голова Деснянської районної державної адміністрації Максим Бахматов, інформує « Главком ». Голова Деснянської РДА повідомив, що внаслідок…