Світло і інтернет: у Києві розгорнули понад 400 пунктів обігріву
25 листопада 2022 – 20:01
Станом на п'ятницю, 25 листопада, у Києві розгорнули понад 400 пунктів обігріву. Про це повідомляє КМДА. Подробиці: На всіх локаціях є світло, також частина їх з інтернетом. Пункти працюють щодня. Більшість із них обладнано у школах та інших установах соціальної сфери міста. Якщо у вашому будинку немає електропостачання…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.