Світла може не бути тиждень. Арциз на Одещині повністю залишився без електрики після нічної атаки РФ — мер
13 грудня 2025 – 20:44
Внаслідок масованої нічної атаки Росії на енергетичну інфраструктуру Одещини Арцизська громада залишилася без електропостачання. Про це у суботу, 13 грудня, повідомив міський голова Сергій Парпуланський.