Свириденко підтвердили пошкодження будівлі Кабміну
7 вересня 2025 – 08:31
Російські війська пошкодили будівлю Кабінету Міністрів під час чергової масованої атаки у ніч на 7 вересня. Про це поінформувала глава уряду Юлія Свириденко, опублікувавши фото зсередини приміщення. "Цієї ночі Росія здійснила черговий масований удар по Україні. Під вогнем опинилися Київ, Кривий Ріг, Дніпро, Кременчук, Одеса.…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.